• тепер використання озонотерапії можливо віддалено, і не залежить від апаратури

  • донесення потрібної концентрації озонідів прямо в кишківник

  • найприємніший спосіб вживання озонованої олії в капсулі без неприємних відчуттів

Що таке озонотерапія?

Унікальний немедикаментозний метод профілактики та лікування за допомогою озоно-кисневої суміші різних видів захворювання. Курси озонотерапії володіють протизапальним, антибактеріальним, протигрибковим, обезболюючим, імуномодулюючим ефектами, мають антиоксидатні та антигіпоксичні властивості. Озонотерапія широко використовується для лікування неврологічних захворювань, пульмонологічних, інфекційних, ЛОР-органів, травної системи, а також в реабілітації та косметології.

Як працює

Лікуємо причину, а не сиптом

Найцінніше, що у нас є здоров'я - профілактика запорука довголіття і гарного самопочуття

Озон - цілющі ліки, які допоможуть Вам відчувати кращу якість життя

Основні процедури

Велика автогемотерапія з озоном (ВАГТ)

це класична процедура озонотерапії, яку розробили німецькі лікарі і зазвичай використовують в більшості країн Європи. Курс таких процедур озонотерапії є дуже ефективним та використовується при таких захворюваннях, як вугрева хвороба, фурункульоз, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, реабілітація після ішемічного інсульту та енцефілітів, хронічний гайморит, бронхіальна астма, обструктивні захворювання легень та інші.

 Плазмаферез 

мало травматичний і високо безпечний метод очищення крові в процесі якого, забруднена плазма, яка містить токсини, антигени, гормони, запальні агенти, відділяються від хорошої крові і видаляється, а очищена повертається в організм. Oчищення відбувається на клітинному рівні, що неможливо досягнути іншими методами. Плазмаферез широко використовують в алергології, гінекології, кардіології, нефрології, ревматології, урології, ендокринології та хворобах накопичення.

Обколювання озоно-кисневою сумішшю

введення в біологічно активні точки або больові зони озоно-кисневої суміші. Процедура дає чудовий результат при остеохондрозі хребта, ішиазі та інших невралгіях, міозитах, артритах, артрозах та фурункульозах. Також показана для процедур краси, омолодження та покращення стану шкіри, при стріях та целюліті.

Плазмотерапія

прпоцедура омолодження власною кров'ю, в якій використовуються цілющі властивості плазми, адже в ній є висока кількість тромбоцитів, яка мають сильні регенеруючі, протизапальні властивості, покращують мікроциркуляцію та епітелізацію тканин. Застосовується при артрозах, вугревій хворобі та в косметології для омолодження шкіри.